Agro Block & Homefarm

Ekologické rostlinné boxy

Zprávy: Mezinárodní trhy hrají důležitější roli

Agro Block plánuje expandovat na řadu nových trhů, aby uspokojil rostoucí poptávku po udržitelných produktech.

Lars Carstensen, generální ředitel of Agro Block Handel og Service ApS.

Podle generálního ředitele Larse Carstensena z Agro Block Společnost Handel og Service ApS, dánský výrobce secích strojů z recyklovaného materiálu, společnost plánuje přeshraniční expanzi. "Hledáme expanzi do řady zemí prostřednictvím partnerství s místními korporacemi.", říká Lars Carstensen a pokračuje: "Potřeba udržitelných produktů, jako jsou ty." Agro Block poskytuje je globální a nezná hranice. Proto musí být produkty dostupné ve všech koutech světa. “

Plánování je v závěrečné fázi a již probíhají první partnerství. „Potkali jsme obrovský zájem o naše recyklované výrobky, protože vyrábíme prémiové výrobky za rozumnou cenu,“ říká Lars Carstensen.

Pro Agro Block prezentace pěstitelů ve fyzických obchodech je důležitá. Proto se začalo hledat partnery v oblasti importu, distribuce a maloobchodu. Agro Block vydá prohlášení později s informacemi o tom, který trh (y) bude první.

Agro BlockHandel og Service ApS je dánský výrobce secích strojů z recyklovaného materiálu. Agro BlockVýrobky jsou prodávány na Amazonu ve Velké Británii, Německu, Španělsku, Itálii a Francii. Dále jsou k prodeji u řady maloobchodníků v Dánsku.